Login Flow (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Subject
nn: Emne

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Password
nn: Passord

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Summary
nn: Samandrag

en: Other
nn: Andre

en: Log in
nn: Logg inn

en: Login attempt failed for %user.
nn: Innloggingsforsøk feila for %user.

en: Password field is required.
nn: Passordfeltet er påkrevd.
