Login Flow (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Other
ps: نور

en: Log in
ps: ننوتون
