Login Flow (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: Email
th: อีเมล

en: Other
th: อื่นๆ

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: The username %name has not been activated or is blocked.
th: ผู้ใช้ %name ยังไม่ถูกอนุญาตให้ใช้งาน หรือถูกบล็อคอยู่

en: Login attempt failed for %user.
th: %user ล็อกอินไม่สำเร็จ

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
th: วิธีการตั้งรหัสผ่านใหม่ถูกส่งไปยัง %name ทาง %email แล้ว

en: Password field is required.
th: จำเป็นต้องกรอกรหัสผ่าน

en: Login attempt failed from %ip.
th: พยายามเข้าสู่ระบบล้มเหลวจาก  %ip
