Login Flow (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Operations
tr: İşlemler

en: Subject
tr: Konu

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Password
tr: Parola

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Summary
tr: Özet

en: Email
tr: E-posta

en: Other
tr: Diğer

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: The username %name has not been activated or is blocked.
tr: %name kullanıcı adı etkinleştirilmedi veya engellendi.

en: Login attempt failed for %user.
tr: %user için giriş denemesi başarısız.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
tr: Parola sıfırlama yönergeleri %name için %email adresine postalandı.

en: Password field is required.
tr: Parola alanı zorunludur.

en: Login failed
tr: Giriş başarısız

en: The one-time login link you clicked is invalid.
tr: Tıkladığınız tek seferlik giriş bağlantısı geçersiz.

en: Login attempt failed from %ip.
tr: %ip adresinden oturum açma girişimi başarısız oldu.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
tr: IP adresinizden çok sayıda başarısız giriş girişiminde bulunuldu. Bu IP adresi geçici olarak engellendi. Daha sonra tekrar deneyin ya da <a href=":url">yeni bir parola isteyin</a>.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
tr: Kullanıcı adı ya da parola tanınmıyor. <a href=":password">Parolanızı mı unuttunuz?</a>
