Login Flow (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Body
am: አካል

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Log in
am: ግባ
