Login Flow (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Subject
ast: Asuntu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Summary
ast: Resume

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Other
ast: Otru

en: Log in
ast: Entrar
