Login Flow (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Subject
az: Mövzu

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: Other
az: Digər

en: Log in
az: Loqin

en: The username %name has not been activated or is blocked.
az: %name istifadəçi adı aktivləşdirilməyib və ya bloklanıb.

en: Login attempt failed for %user.
az: %user üçün giriş cəhdi uğursuz oldu.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
az: Parol sıfırlama təlimatları %email ünvanında %name ünvanına göndərildi.

en: Password field is required.
az: Parol sahəsi tələb olunur.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
az: Kliklədiyiniz birdəfəlik giriş linki etibarsızdır.

en: Login attempt failed from %ip.
az: %ip -dən daxil olmaq cəhdi uğursuz oldu.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
az: IP ünvanınızdan çoxlu uğursuz giriş cəhdləri. Bu IP ünvanı müvəqqəti olaraq bloklanıb. Daha sonra yenidən cəhd edin və ya <a href=":url">yeni parol tələb edin</a>.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
az: Tanınmamış istifadəçi adı və ya parol. <a href=":password">Parolunuzu unutmusunuz?</a>
