Login Flow (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Operations
ca: Operacions

en: Subject
ca: Assumpte

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Summary
ca: Resum

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Other
ca: Altres

en: Log in
ca: Entra

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ca: El nom d'usuari %name no ha estat activat o està bloquejat.

en: Login attempt failed for %user.
ca: L'intent d'inici de sessió ha fallat per a %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
ca: Les instruccions per a la inicialització de la contrasenya s'han enviat a %name a %email.

en: Password field is required.
ca: El camp contrasenya és obligatori.

en: Login failed
ca: Ha fallat l'inici de sessió

en: The one-time login link you clicked is invalid.
ca: L'enllaç d'inici de sessió d'un sol cop que heu fet clic no és vàlid.

en: Login attempt failed from %ip.
ca: Intent d'inici de sessió erroni des de %ip.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
ca: No s'han reconegut el nom d'usuari o la contrasenya. <a href=":password">Heu oblidat la contrasenya?</a>
