Login Flow (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Subject
eu: Gaia

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Summary
eu: Laburpena

en: Email
eu: Eposta

en: Other
eu: Bestea

en: Log in
eu: Sartu

en: The username %name has not been activated or is blocked.
eu: %name erabiltzailea ez da aktibatua izan edo blokeatuta dago.

en: Login attempt failed for %user.
eu: Konexio-saioak huts egin du %user erabiltzailearentzako.

en: Password field is required.
eu: Pasahitza eremua beharrezkoa da.
