Login Flow (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Operations
fa: عملیات

en: Subject
fa: موضوع

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Password
fa: گذرواژه

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Summary
fa: خلاصه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Other
fa: ساير

en: Log in
fa: ورود

en: The username %name has not been activated or is blocked.
fa: نام کاربری %name فعال نشده یا مسدود شده‌ است.

en: Login attempt failed for %user.
fa: تلاش %user برای ورود با شکست مواجه شد.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
fa: دستورالعمل بازنشانی گذرواژه برای %name به %email فرستاده شد.

en: Password field is required.
fa: فیلد گذرواژه اجباری است.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
fa: پیوند ورود یکبار مصرفی که شما وارد نموده‌اید غیر معتبر است.
