Login Flow (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Subject
gu: વિષય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Other
gu: અન્ય
