Login Flow (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Operations
mr: कृती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Email
mr: ईमेल

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Login attempt failed for %user.
mr: %user ची येण्याची नोंद असफल

en: Password field is required.
mr: संकेताक्षर क्षेत्र गरजेचे आहे.
