Login Flow (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Operations
pl: Operacje

en: Subject
pl: Tytuł

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Other
pl: Inne

en: Log in
pl: Zaloguj

en: The username %name has not been activated or is blocked.
pl: Nazwa użytkownika %name jest nieaktywna lub niedozwolona.

en: Login attempt failed for %user.
pl: Próba zalogowania się użytkownika %user nie powiodła się.

en: Plugin Settings
pl: Ustawienia wtyczki

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
pl: Instrukcje dotyczące uzyskania nowego hasła użytkownika %name wysłano na adres %email.

en: Password field is required.
pl: Pole Hasło jest wymagane.

en: Login failed
pl: Nieudane logowanie

en: The one-time login link you clicked is invalid.
pl: Kliknięty odnośnik jednorazowego logowania jest nieprawidłowy.

en: Login attempt failed from %ip.
pl: Próba zalogowania się użytkownika z adresu %ip nie powiodła się.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
pl: Wykryto zbyt wiele nieudanych prób logowania z tego adresu IP.  Adres został tymczasowo zablokowany. Należy spróbować lub <a href=":url">poprosić o nowe hasło</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
pl[0]: Odnotowano więcej niż jedną nieudaną próbę logowania na to konto. Konto zostało tymczasowo zablokowane. Należy spróbować później lub <a href=":url">poprosić o nowe hasło</a>.
pl[1]: Odnotowano więcej niż @count nieudane próby logowania na to konto. Konto zostało tymczasowo zablokowane. Należy spróbować później lub <a href=":url">poprosić o nowe hasło</a>.
pl[2]: Odnotowano więcej niż @count nieudanych prób logowania na to konto. Konto zostało tymczasowo zablokowane. Należy spróbować później lub <a href=":url">poprosić o nowe hasło</a>.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
pl: Nierozpoznana nazwa użytkownika lub hasło. <a href=":password">Zapomniałeś hasła?</a>
