Login Flow (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Operations
sr: Операције

en: Subject
sr: Предмет

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Log in
sr: Пријави се

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sr: Корисничко име %name још није активирано или је блокирано.

en: Login attempt failed for %user.
sr: Покушај пријављивања није успео за корисника %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sr: Упуство за поновно подешавање лозинке је послато кориснику %name на е-адресу %email.

en: Password field is required.
sr: Унос лозинке је неопходан.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
sr: Систем није препознао корисничко име или лозинку. <a href=":password">Затражите нову лозинку уколико мислите да сте је заборавили?</a>
