Login Flow (1.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Other
ug: باشقا

en: Log in
ug: كىرىش
