Login Flow (1.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Body
af: Teks

en: Operations
af: Aksies

en: Subject
af: Onderwerp

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Save
af: Stoor

en: Log in
af: Teken in
