Login Flow (1.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Body
cs: Text

en: Operations
cs: Operace

en: Subject
cs: Předmět

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Password
cs: Heslo

en: Weight
cs: Váha

en: Save
cs: Uložit

en: Summary
cs: Souhrn

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: The username %name has not been activated or is blocked.
cs: Uživatelské jméno %name není aktivováno nebo je blokované.

en: Login attempt failed for %user.
cs: Neúspěšný pokus o přihlášení %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
cs: Instrukce k nastavení hesla pro %name odeslány na %email.

en: Password field is required.
cs: Heslo je vyžadováno.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
cs: Odkaz na jednorázové přihlášení je neplatný.
