Login Flow (1.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Subject
eo: Temo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: Save
eo: Konservu

en: Log in
eo: Ensalutu

en: The username %name has not been activated or is blocked.
eo: La uzantnomo %name ne estis aktivita aŭ estas blokita.

en: Login attempt failed for %user.
eo: Ensaluta provo malsukcesis por %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
eo: Pasvortaj restarigaj instrukcioj senditaj al %name ĉe %email.

en: Password field is required.
eo: La pasvorta kampo estas bezonata.
