Login Flow (1.0.0-alpha3) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Operations
ht: Operasyon

en: Subject
ht: Sijè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre
