Login Flow (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Operations
hu: Műveletek

en: Subject
hu: Tárgy

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Password
hu: Jelszó

en: Weight
hu: Súly

en: Save
hu: Mentés

en: Summary
hu: Összegzés

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hu: %name felhasználó zárolt, vagy még nincs aktiválva.

en: Login attempt failed for %user.
hu: %user bejelentkezése sikertelen.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
hu: A jelszó átállításával kapcsolatos tudnivalókat a rendszer elküldte %name részére, %email címre.

en: Password field is required.
hu: A jelszó mező nincs kitöltve.

en: Login failed
hu: Sikertelen bejelentkezés

en: The one-time login link you clicked is invalid.
hu: Az egyszeri bejelentkezési hivatkozás érvénytelen.

en: Login attempt failed from %ip.
hu: %ip IP-címről sikertelen bejelentkezési kísérlet.

en: Weight for @label
hu: @label súlya

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
hu: Az IP-címről túl sok sikertelen belépési kísérlet történt. Átmenetileg erről az IP-címről nem lehet bejelentkezni. Érdemes később újrapróbálkozni vagy <a href=":url">új jelszót lehet kérni</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
hu[0]: Egynél több sikertelen belépési kísérlet történt ebbe a felhasználói fiókba, ezért az ideiglenesen zárolva lett. Érdemes később újrapróbálkozni vagy <a href=":url">új jelszót lehet kérni</a>.
hu[1]: Több, mint @count sikertelen belépési kísérlet történt ebbe a felhasználói fiókba, ezért az ideiglenesen zárolva lett. Érdemes később újrapróbálkozni vagy <a href=":url">új jelszót lehet kérni</a>.
