Login Flow (1.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Login attempt failed for %user.
kn: %user ರವರ ಲಾಗಿನ್ ಪ್ರಯತ್ನ ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Password field is required.
kn: ಪಾಸ್ ವರ್ಡ್ ಕೊಡಲೇಬೇಕು

en: Login failed
kn: ಪ್ರವೇಶವು ವಿಫಲಗೊಂಡಿದೆ
