Login Flow (1.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Save
mn: Хадгалах

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Password field is required.
mn: Нууц үгийн талбар шаардлагатай.
