Login Flow (1.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Operations
uk: Операції

en: Subject
uk: Тема

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Password
uk: Пароль

en: Weight
uk: Вага

en: Save
uk: Зберегти

en: Summary
uk: Резюме

en: Log in
uk: Вхід

en: The username %name has not been activated or is blocked.
uk: Ім’я користувача %name не було активоване або є заблокованим.

en: Login attempt failed for %user.
uk: Невдала спроба входу для користувача %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
uk: Вказівки щодо скидання паролю надіслані користувачеві %name за адресою %email.

en: No restrictions
uk: Без обмеження

en: Password field is required.
uk: Поле "Пароль" є обов'язковим.

en: Login failed
uk: Помилка реєстрації

en: The one-time login link you clicked is invalid.
uk: Одноразове посилання для входу, на яке ви натиснули, є недійсне.

en: Login attempt failed from %ip.
uk: Невдала спроба входу з адреси %ip.

en: Weight for @label
uk: Вага для @label

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
uk: Занадто багато невдалих спроб увійти з вашої IP-адреси. Ця IP-адреса тимчасово заблокована. Спробуйте ще раз або виконайте <a href=":url">Запит нового паролю</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
uk[0]: Відбулася понад @count невдала спроба увійти в цей обліковий запис. Він тимчасово блокований. Спробуйте пізніше або <a href=":url">запитайте новий пароль</a>.
uk[1]: Відбулося понад @count невдалі спроби увійти в цей обліковий запис. Він тимчасово блокований. Спробуйте пізніше або <a href=":url">запитайте новий пароль</a>.
uk[2]: Відбулося понад @count невдалих спроб увійти в цей обліковий запис. Він тимчасово блокований. Спробуйте пізніше або <a href=":url">запитайте новий пароль</a>.
