Login Flow (1.0.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Operations
sq: Operacionet

en: Subject
sq: Subjekti

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: Log in
sq: Identifikohu

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sq: Përdoruesi %name nuk është aktivuar ose është bllokuar.

en: Login attempt failed for %user.
sq: Përpjekja e identifikimit dështoi për përdoruesin %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sq: Instruksionet për ricaktimin e fjalëkalimit u nisën tek %name me anë të %email.

en: Password field is required.
sq: Fusha e fjalëkalimit është e detyrueshme.
