Login Flow (1.0.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Operations
hr: Operacije

en: Subject
hr: Naziv

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Password
hr: Lozinka

en: Weight
hr: Težina

en: Save
hr: Spremi

en: Summary
hr: Sažetak

en: Log in
hr: Prijava

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hr: Korisničko ime %name ili nije aktivirano ili je blokirano.

en: Login attempt failed for %user.
hr: Neuspjeo pokušaj prijave od %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
hr: Uputa za poništenje lozinke je poslana korisniku %name na adrese e-pošte %email.

en: Password field is required.
hr: Lozinka je nužna.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
hr: Poveznica jednokratne prijave koju ste koristili nije valjana.
