Login Flow (1.0.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Subject
ka: სათაური

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Login attempt failed for %user.
ka: %user-ის სისტემაში შესვლა ვერ მოხერხდა.

en: Password field is required.
ka: პაროლის ველი სავალდებულოა.
