Login Flow (1.0.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Operations
kk: Операциялар

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Save
kk: Сақтау

en: Log in
kk: Кіру

en: The username %name has not been activated or is blocked.
kk: %name пайдаланушы аты активтелмеген немесе бұғаттаулы

en: Login attempt failed for %user.
kk: %user қолданушы үшін жүйеге кіру сәтсіз аяқталды.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
kk: Құпия сөзді өзгертудің нұсқаулары %name деген қолданушының %email электрондық адресіне жіберілді.

en: Password field is required.
kk: Құпиясөз өрісі талап етілген
