Login Flow (1.0.0-alpha5) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Body
km: តួ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Log in
km: ចូល

en: The username %name has not been activated or is blocked.
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ %name មិន​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​សកម្ម ឬ​ត្រូវ​បាន​ទប់ស្កាត់ ។

en: Login attempt failed for %user.
km: ការ​ព្យាយាម​ចូល​សម្រាប់ %user បាន​បរាជ័យ ។

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
km: ការ​ណែនាំ​អំពី​ការ​កំណត់​ពាក្យសម្ងាត់​ឡើង​វិញ ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ទៅ %name នៅ %email ។

en: Password field is required.
km: វាល​ពាក្យ​សម្ងាត់​គឺ​ត្រូវការ​ជា​ចាំបាច់ ។

en: The one-time login link you clicked is invalid.
km: តំណ​ចូល​ម្តង​ដែល​អ្នក​បានចុច​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។
