Login Flow (1.0.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Subject
ne: विषय

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस
