Login Flow (1.0.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Subject
ro: Subiect

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Password
ro: Parolă

en: Weight
ro: Greutate

en: Save
ro: Salvare

en: Summary
ro: Sumar

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ro: Utilizatorul %namen nu a fost activat, sau are accesul interzis.

en: Login attempt failed for %user.
ro: Încercare eșuată de autentificare pentru %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
ro: Instrucțiunile de schimbare a parolei au fost trimise spre %name la adresa %email.

en: Password field is required.
ro: Câmpul parolă este obligatoriu.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
ro: Legătura pentru autentificare o-singură-dată pe care ați făcut clic nu este validă.

en: Login attempt failed from %ip.
ro: Încercarea de autentificare de pe %ip a eșuat.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
ro: Prea multe încercări de autentificare eșuate de pe adresa dumneavoastră IP. Această adresă IP este blocată temporar. Încercați din nou mai târziu sau <a href=":url">solicitați o parolă nouă</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
ro[0]: Există mai mult de o încercare eșuată de autentificare pentru acest cont. Acesta este blocat temporar. Încercați din nou mai târziu sau <a href=":url">solicitați o parolă nouă</a>.
ro[1]: Există mai mult de @count încercări eșuate de autentificare pentru acest cont. Acesta este blocat temporar. Încercați din nou mai târziu sau <a href=":url">solicitați o parolă nouă</a>.
