Login Flow (1.0.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Operations
sv: Funktioner

en: Subject
sv: Ämne

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Password
sv: Lösenord

en: Weight
sv: Vikt

en: Save
sv: Spara

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Log in
sv: Logga in

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sv: Användarnamnet %name har inte aktiverats eller är spärrat.

en: Login attempt failed for %user.
sv: Inloggning misslyckades för %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sv: Instruktioner för att återställa lösenord skickat till %name (%email).

en: Password field is required.
sv: Lösenordsfältet är obligatoriskt.

en: Login failed
sv: Inloggning misslyckades

en: The one-time login link you clicked is invalid.
sv: Engångslänken för inloggning som du klickade på är ogiltig.

en: Login attempt failed from %ip.
sv: Inloggningsförsök misslyckades från %ip.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
sv: För många försök att logga in från din IP-adress har misslyckats. Denna IP-adress är tillfälligt spärrad. Försök igen senare eller <a href=":url">begär ett nytt lösenord</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
sv[0]: Det har gjorts mer än ett misslyckat inloggningsförsök för detta konto. Kontot är tillfälligt spärrat. Försök igen senare eller <a href=":url"> begär ett nytt lösenord </a>.
sv[1]: Det har gjorts mer än @count misslyckade inloggningsförsök för detta konto. Kontot är tillfälligt spärrat. Försök igen senare eller <a href=":url"> begär ett nytt lösenord </a>.
