Login Flow (1.0.0-alpha6) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Password field is required.
my: စကားဝှက်ဖြည့်ရန် လိုပါသည်
