Login Flow (1.0.0-alpha7) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Operations
be: Аперацыі

en: Subject
be: Тэма

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: Save
be: Захаваць

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Log out
be: Выйсці

en: The username %name has not been activated or is blocked.
be: Гэта імя карыстальніка - %name - неактыўнае або заблакаванае.

en: Login attempt failed for %user.
be: Памылка ўваходу ў сістэму для %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
be: Інструкцыі па змене пароля дасланыя карыстальніку %name на %email.

en: Password field is required.
be: Поле ўводу пароля абавязковае

en: The one-time login link you clicked is invalid.
be: Аднаразовая спасылка для ўваходу, якую вы націснулі, не дзейнічае.
