Login Flow (1.0.0-alpha7) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Operations
gl: Operacións

en: Subject
gl: Asunto

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: Save
gl: Gardar

en: Summary
gl: Resumo

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: The username %name has not been activated or is blocked.
gl: O usuario %name non foi activado ou está bloqueado.

en: Login attempt failed for %user.
gl: Inicio de sesión fallido para %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
gl: Enviáronse instrucións para establecer un novo contrasinal a %name en %email.

en: Password field is required.
gl: O campo contrasinal é necesario.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
gl: A ligazón de inicio de sesión dun só uso que premeunon é válido.

en: If %name is a valid account, an email was sent with a one-time login link.
gl: Se %name é unha conta válida, enviouse un correo electrónico cunha ligazón de acceso dun só uso.
