Login Flow (1.0.0-alpha7) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Operations
mg: Hatao

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Password
mg: Teny miafina

en: Log in
mg: Fidirana

en: Log out
mg: Fivoahana
