Login Flow (1.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Subject
bn: বিষয়

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Weight
bn: ভর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Log in
bn: প্রবেশ

en: Log out
bn: লগ আউট

en: Password field is required.
bn: পাসওয়ার্ড ফিল্ডটি অত্যাবশ্যক।
