Login Flow (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Operations
bs: Operacije

en: Subject
bs: Naslov

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Log out
bs: Odjavi se
