Login Flow (1.0.0-beta2) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: The username %name has not been activated or is blocked.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་  %name་དེ་  ཤུགས་ལྡན་  ཡང་ན་  འགག་མ་བཞག་པས།

en: Login attempt failed for %user.
dz: %user་གི་དོན་ལུ་  ནང་བསྐྱོད་འབད་ནིའི་  དཔའ་བཆམ་མི་དེ་  འཐུས་ཤོར་བྱུང་ནུག

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
dz: ཆོག་ཡིག་སླར་སྒྲིག་འབད་ནིའི་  བསླབ་སྟོན་ཚུ་  %nameགི་ %email་ལུ་  ཡིག་འཕྲིན་གཏང་ཡོད།

en: Password field is required.
dz: ཆོག་ཡིག་གི་ས་སྒོ་འདི་དགོ་པས།
