Login Flow (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Operations
is: Atgerðir

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Password
is: Loyniorð

en: Weight
is: Vekt

en: Save
is: Goym

en: Log in
is: Innrita

en: Log out
is: Rita út

en: The username %name has not been activated or is blocked.
is: Brúkaranavnið %name er ikki virkið ella sperrað.

en: Login attempt failed for %user.
is: Innriting miseydnaðist hjá brúkara %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
is: Leiðbeining til tómstilling av loyniorði send brúkara %name á %email.

en: Password field is required.
is: Loyniorðsreinin er kravd.
