Login Flow (1.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Log out
hy: Ելք

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hy: %name  օգտատիրոջ անունը  ակտիվ չէ կամ արգելափակված է

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
hy: Ծածկագրի վերակայման հրահանգները  էլեկտրոնային հաղորդագրությամբ ուղարկվել են %name-ին  %email  հասցեով:

en: Password field is required.
hy: Գաղտնաբառը պարտադիր պահանջվում է:

en: The one-time login link you clicked is invalid.
hy: Ձեր սեղմած մեկ անգամյա մուտքի հղումը անվավեր է:
