Login Flow (1.0.0-beta2) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ
