Login Flow (1.0.0-beta2) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ

en: Login attempt failed for %user.
or: %user ପାଇଁ ଲଗଇନ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା ବିଫଳ ହୋଇଛି।

en: Password field is required.
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ କ୍ଷେତ୍ରଟି ଆବଶ୍ୟକ।
