Login Flow (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Body
sk: Text

en: Operations
sk: Operácie

en: Subject
sk: Predmet

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Save
sk: Uložiť

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sk: Používateľské meno %name nie je aktivované alebo je blokované.

en: Login attempt failed for %user.
sk: Neúspešný pokus o prihlásenie používateľa %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sk: Inštrukcie pre znovunastavenie hesla pre %name boli odoslané na %email.

en: Password field is required.
sk: Musíte zadať heslo.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
sk: Váš jednorazový odkaz na prihlásenie je neplatný.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
sk: Príliš veľa neúspešných pokusov o prihlásenie z vašej IP adresy. Vaša IP adresa je dočasne zablokovaná. Skúste to neskôr alebo <a href=":url">požiadajte o nové heslo</a>.
