Login Flow (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Operations
sl: Operacije

en: Subject
sl: Zadeva

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Save
sl: Shrani

en: Summary
sl: Povzetek

en: Log in
sl: Prijava

en: Log out
sl: Odjavi se

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sl: Uporabniško ime %name ni aktivirano oziroma je blokirano.

en: Login attempt failed for %user.
sl: Neuspešen poizkus prijave za uporabnika %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
sl: Navodila za ponastavitev gesla poslana uporabniku %name na naslov %email.

en: Password field is required.
sl: Polje z geslom je obvezno.
