Login Flow (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Weight
ta: நிறை
