Login Flow (1.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Body
ur: متن

en: Operations
ur: معاملات

en: Subject
ur: موضوع

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Password field is required.
ur: کلمۂ شناخت کے خانے کو پّر کرنا لازمی ہے۔
