Login Flow (1.0.0-beta3) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Body
br: Korf

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Log out
br: Digevreañ

en: Password field is required.
br: Rekis eo ar maezienn ger-tremen
