Login Flow (1.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Operations
et: Toimingud

en: Subject
et: Teema

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: Save
et: Salvesta

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Log in
et: Sisene

en: Log out
et: Logi välja

en: The username %name has not been activated or is blocked.
et: Kasutajakonto %name ei ole veel aktiveeritud või on blokitud.

en: Login attempt failed for %user.
et: Kasutaja %user sisenemine nurjus.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
et: Salasõna lähtestamise juhised saadeti kasutajale %name aadressil %email.

en: Password field is required.
et: Parool on kohustuslik.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
et: Sinu poolt kasutatud ühekordne sisselogimisviide ei ole korrektne.

en: Login attempt failed from %ip.
et: Sisselogimiskatse ebaõnnestus IP-lt %ip.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
et: Sellelt IP aadressilt on tehtud liiga palju ebaõnnestunud sisselogimise katseid. IP aadress on hetkel ajutiselt blokeeritud. Proovi hiljem uuesti või <a href=":url">küsi uus parool</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
et[0]: Selle kontoga on üritatud ebaõnnestunult sisse logida rohkem kui üks kord ning on seetõttu blokeeritud. Proovi hiljem uuesti või <a href=":url">loo uus parool</a>.
et[1]: Selle kontoga on üritatud ebaõnnestunult sisse logida rohkem kui @count korda ning on seetõttu blokeeritud. Proovi hiljem uuesti või <a href=":url">loo uus parool</a>.
