Login Flow (1.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Operations
jv: Operasi

en: Subject
jv: Subyek

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Save
jv: Simpen

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Log out
jv: Metu log

en: The username %name has not been activated or is blocked.
jv: Jeneng pangganggo %name ora aktif utāwā uwis ditolak.

en: Login attempt failed for %user.
jv: Kegagalan login kanggo %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
jv: Pitudhuh ngreset tembung sandhi dikirim marang %name nang %email.

en: Password field is required.
jv: Field sandhi kudu diisi.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
jv: Pranala mlebu log mung sepisan sing sampéyan klik ora sah.
