Login Flow (1.0.0-beta3) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: Log out
se: Logge eret

en: Password field is required.
se: Čoavddasáni ferte čállit
